EFSAL

W dzisiejszych czasach nie bardzo można sobie wyobrazić sprawnej i szybkiej obsługi klientów bez nowoczesnych rozwiązań systemowych. Usprawnienie obsługi to podstawa działania każdej branży. Z myślą o dalszym udoskonaleniu pracy brokera, a także ze względu na wynikające z takiego rozwiązania dogodności dla klienta, nasza firma wdrożyła elektroniczny system obsługi klienta. Jest to specjalistyczne oprogramowanie do obsługi biur brokerskich. Dzięki unikatowej koncepcji program może również pełnić funkcję terminarza, który po odpowiedniej konfiguracji klienta pocztowego potrafi automatycznie wysyłać do klientów lub brokerów przypomnienia (np. o płatności składki bądź raty składki ubezpieczeniowej) jak sms-y i maile informacyjne. Ma to szczególne znaczenie w sprawnym nadzorowaniu terminów płatności za polisy ubezpieczeniowe a także procesów likwidacji szkód, w tym terminów wypłaty należnych odszkodowań. 

Dodatkowym atutem tego oprogramowania jest możliwość udostępnienia klientowi drogą elektroniczną w dowolnym czasie wglądu do swoich danych typu – polisy, szkody, wykazy pojazdów, limity na gwarancje ubezpieczeniowe – oczywiście za pomocą udostępnionych i ustalonych haseł. 

System korzysta wyłącznie z szyfrowanego połączenia, co zapewnia poufność oraz bezpieczeństwo transmisji, eliminując ryzyka podsłuchania lub podszycia się w publicznych sieciach i punktach dostępowych (np. hotelowe WIFI). Dostęp możliwy jest zarówno z urządzeń stacjonarnych jak i z mobilnych (m.in. tablet, smartphone).