O Nas

Jesteśmy firmą brokerską, która niezmiennie od 1991 roku zajmuje się kompleksową obsługą ubezpieczeniową. Specjalizujemy się w opracowywaniu programów ubezpieczeniowych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.

Akma-Brokers sp. z o.o. tworzona jest przez specjalistów branży ubezpieczeniowej. Cechuje nas profesjonalne podejście do zagadnień ubezpieczalnych ryzyk naszych Klientów, którymi są przedsiębiorstwa prywatne jak i publiczne. Wyróżnia nas kompleksowa pomoc ubezpieczeniowa na każdym etapie, zarówno przed zawarciem umowy dokonując oceny ryzyka i potencjalnych zagrożeń, które można przetransferować na zakład ubezpieczeń, a także podczas procesów likwidacji szkód.

Nasz cel

Naszym priorytetem jest ochrona ubezpieczeniowa Biznesu, dzięki czemu jesteśmy nie tylko brokerem, ale także partnerem naszych Klientów, którzy zaufali nam na drodze rozwoju własnych przedsiębiorstw.

Akma-Brokers sp. z o.o. jest członkiem Polskiej Izby Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Od lat zaznacza swoją obecność w branżowej prasie publikując artykuły z zakresu ubezpieczeń. Zespół tworzą brokerzy oraz prawnicy z wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy obecni na rynku ubezpieczeń od dnia zarejestrowania w Sądzie Rejonowym w Katowicach, tj. od 18 listopada 1991 roku. Wpisani do rejestru brokerów ubezpieczeniowych pod nr 00000050/U.

0

28 lat naszego doświadczenia

0

ponad 1 000 klientów

0

ponad 100 mln zł wypłaconych odszkodowań

Opinie Klientów