Kariera

Karierę robi się z dwóch powodów – dla siebie i dla innych. Nawet, jeśli chcesz śpiewać, bo to kochasz, to i tak potrzebujesz kogoś, kto chciałby cię słuchać.

Andrea Bocelli

Kogo poszukujemy?

Prawie 3 dekady na rynku ubezpieczeń pozwoliło stworzyć silną markę. Stabilna firma charakteryzująca się ugruntowaną pozycją nastawiona jest nie tylko na utrzymanie swojego miejsca na rynku ale również na ciągły rozwój. Dotyczy to również tego aspektu który stanowi największą jej wartość – ludzi. To oni stanowią siłę napędową działań, to oni podejmuję ryzyko i to oni wykonują pracę. Chcemy aby nasza kadra stale zasilana była osobami z pasją. Stawiamy nie tylko na ekspertów posiadających wiedzę i doświadczenie, otwarci jesteśmy również na osoby poszukujące nowych inspiracji.

Dlaczego Akma-Brokers?

Stworzyliśmy zespół składający się ze specjalistów z różnych dziedzin wzajemnie uzupełniających się. Wyznajemy zasadę aby suma kompetencji wszystkich członków zespołu przewyższała listę kompetencji, potrzebnych do wykonania zadania, jakie stoi przed tym zespołem. Takie rozwiązanie pozwala na dochodzenie do twórczych rozwiązań umożliwiających sprawnie realizować wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Stwarzamy szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kariery zawodowej.